Мъже

Победихме „ЛОКОМОТИВ“ с 38:12

Втора победа през новия сезон завоюваха мъжете на „БАЛКАНСКИ КОТКИ“ срещу софийския „ЛОКОМОТИВ“. Берковските ръгбисти надделяха с убедителното 38:12, като отбелязаха 6 есета на гостите си. Тази победа ни изкачи с една позиция във временното класиране и сега сме трети, като изпреварихме „НСА“, които загубиха като гост на водача в А група „ВАЛЯЦИТЕ“ Перник (класирането може да видите ТУК).

balkanski-kotki-38-12-lokomotiv

Срещата започна добре и още в петата минута Цветелин Ангелов отбеляза есе. Пет минути по късно Алекс Минчев затисна топката в противниковото точково и след това вкара и допълнителния. Добрата игра продължи с есе на Даниел Стефанов в 14-та минута и последвал точен допълнителен на Алекс Минчев.

balkanski-kotki-38-12-lokomotiv-4

В 25-та минута Ивелин Тодоров отбеляза второто си есе за сезона, а Минчев отново беше точен при допълнителния за 26:0. Две минути по късно гостите отбелязаха първото си есе и допълнителен в срещата и до края на полувремето резултата остана непроменен 26:7.

balkanski-kotki-38-12-lokomotiv-1

Второто полувреме започна с бързо есе на „ЛОКОМОТИВ“ още в 41-та минута. В 62-та минута Алекс Минчев отбеляза второто си есе в срещата, но пропусна допълнителния. Десет минути преди края на срещата Даниел Стефанов отбеляза и той второто си в тази среща и петото си за сезона, като беше точен и при допълнителния.

balkanski-kotki-38-12-lokomotiv-2

Албум със снимки от срещата може да видите ТУК благодарение на фотографа Мариана Ангелова