Новини

Вчера (03.06.2023г.) в София се проведе Държавното първенство по Ръгби – 7 за мъже, където „Балкански котки“ за 6-та поредна година спечелиха 1-во място! Това е 4-та титла на „котките“ за тази година, която освен, че е 50 годишнина от
Мъже
Балкански котки шампиони за юноши до 18 години 2023
Ден след забележителната победа на мъжкия национален отбор на България над Словения, се проведе Държавното първенство по ръгби 7 за деца и юноши. „Балкански котки“ взе участие в групата на 18 – годишните и след 3 победи (над „Янтра“ –
Юноши старша
На 23.04.2023г, в град Берковица се проведоха финалните мачове от Държавното първенство по Ръгби 15 за мъже. Отборът на „Балкански котки“ успя да победи след много тежка и оспорвана битка подсиленият с играчи от чужбина отбор на „Янтра“ – Габрово
Мъже
На 26.03.2023г. се проведе първи кръг от пролетния полусезон на държавното първенство по ръгби 15 за мъже. Ръгби клуб „Балкански котки“ победи отбора на НСА-София с 87:0. Въпреки голямата разлика в крайния резултат, новосформираният отбор на НСА-София, който се включва
Мъже
Идва краят на годината и е време да отдадем нужното уважение и да благодарим на хората, които застават зад нас и ни помагат да се развиваме и да надграждаме. Това са нашите спонсори и партньори – нашият дългогодишен спонсор Георги
Мъже, Партньори, Спонсори, Юноши младша, Юноши старша
На 24.10.2021 се проведе първият кръг от държавното първенство по ръгби 15 за мъже. Гостува ни отбора на „Янтра“ Габрово, който се завърна в първенството след три годишна пауза. Още в началните минути на мача реализирахме есе чрез Цветостин Цветков
Мъже
На 19 септември се проведе 11-ото издание на турнира по Ръгби 7 в памет на легендарният берковски треньор Димитър Гаврилов – Тренера. Тазгодишния турнир беше проведен съвместно с държавното първенство по Ръгби 7 за мъже и жени, което доведе в
Мъже
Четири берковски момчета допринесоха за паметен успех на българското ръгби. Иван Филипов, Кристиян Павлов, Петър Николов и Цветостин Цетков бяха част от състава на България, който спечели Европейските серии по Ръгби 7 в Конференция 1. Първенството в третото ниво на
Мъже
Отборът на „Балкански котки“ спечели Купа България по Ръгби 7 при мъжете. Турнирът се проведе на стадион „Христо Смирненски“ в град Габрово. В битката за трофея участваха шест отбора. „Котките“ стартираха с успех в предварителната група над „НСА“ София. Срещата
Мъже
В последния кръг от късия сезон на българския шампионат победихме столичния „Локомотив“. Берковските ръгбисти надделяха с убедителното 78:7, като отбелязаха 12 есета на гостите си. Срещата започна много добре и още във втората минута Цветан Иванов отбеляза есе. Три минути