Мъже

Мъжете отстъпиха на „Валяците“ като гости

Мъжкият отбор на „Балкански котки“, претърпя първа загуба за сезона от „Валяците“ Перник. Срещата се игра при лошо време и буквално наводнен терен в село Дивотино.

Предвид обстоятелствата с терена и калта не успяхме да наложим нашия стил на игра с дълги пасове и отигравания на скорост. Домакините се адаптираха по-добре в тези условия, които спомогнаха за тяхната игра и темпо. „Котките“ откриха резултата в 12-тата минута чрез Петър Николов, който реализира успешно наказателен удар (0:3). В атакуващ план ни се получаваха нещата, но липсваше скорост и бързина на паса. В 24-тата минута „Валяците“ отбелязаха есе чрез Антонио Любенов (5:3), а Алекс Минчев вкара наказателен в края на първата част (8:3).

През второто полувреме създадохме достатъчно положения, но не съумяхме да ги реализираме. Перничани реализираха нови две есета чрез Спартак Игнатов и Николай Николов, а Алекс Минчев отбеляза добавка и наказателен (23:3). Последното есе в мача, бе за нашия отбор, а негов реализатор бе Красимир Ангелов (23:8). Въпреки загубата играхме мъжки, борихме се докрай. Показахме дух и мъжество!

Състав: 1. Тома Бранков, 2. Владислав Стоянов, 3. Георги Гидионов, 4. Цветостин Цветков (треньор), 5. Иван Филипов, 6. Деян Първанов, 7. Ангел Манчев, 8. Красимир Ангелов (5 т.), 9. Томислав Томов, 10. Петър Николов (капитан) (3 т.), 11. Георги Гаврилов, 12. Иво Лазов, 13. Димитър Коцев, 14. Виктор Илиев, 15. Кристиян Павлов, 16. Георги Филипов, 17. Георги Манчев, 18. Слави Славчев, 19. Николай Николов, 20. Димитър Илиев, 21. Александър Еленков, 22. Кристиян Коцев, 23. Бисер Буликин, 24. Цветан Иванов, 25. Александър Одаджийски, 26. Цветослав Кръстев

Видео от второто полувреме

One thought on “Мъжете отстъпиха на „Валяците“ като гости

• Петя Генова

Котки, бяхте страхотни! При тези условия няма как комплексен отбор като вошия да покаже всичките си способности. Теренът бе сякаш специално „удобен“ за домакините – блато, в което само физическата сила и килограмите имаха значение. За калта, която нямаше как да свалите от себе си след срещата, поради липса на бани, дори няма да коментирам. Показахте повече от мъжество! За мен вие сте победителите!